Ma muidugi väga palju ilublogisid ei loe (kas üldse mõnda loen?), aga nii palju kui olen peale sattunud, siis need soovitatavad tooted on alati mingid miljonieurised Diori tooted ja olgem ausad, ma ei soetaks neid nagunii. Samas kui olen peale sattunud mõnele hea hinnaga soovitusele, siis olen pea alati järele proovinud ja enamasti ka rahule jäänud. Kui ei ole, siis pole ka kahju, sest noh, ei olnud ka palju kulutatud.

Kuna alustasime hiljaaegu Iluversumiga koostööd, lubasid nad mul enda ilukraami varud üle vaadata ja puuduoleva kingituseks saata. Kui ma oma valiku ära teinud olin, naersin ise ka, et ma oleks nagu lihtsalt nende kõige odavamad tooted üles loetlenud, aga no tõepoolest oli palju hädavajalikku just otsa saanud ja minu lemmikud kenasti esindatud olid, ei pidanud ma vajalikuks küsida kallimat kraami lihtsalt selle pärast, et SAAB, sest elu on mulle näidanud, et kallim ei ole alati parem. Ja täna ennast valmis sättides tulingi mõttele, et näitan teile oma ilulemmikuid, mis tõesti taskukohase hinnaga ja minu meelest väga head. Ehk saab keegi kah mõne uue soodsa lempari!

Kõik tooted ei ole iluversumist tellitud, aga panin sellegipoolest kõik kokku, mis ma siin ikka jupitan neid asju, et mis ühest ja mis teisest kohast soetatud. Vaadake, minu ilukraam! Ma praegu mõtlen, et mis see kõik kokku maksta võiks? Issand, ma ei oska arvutada, aga no ma luban, et kõik on odav :D!

Siin on siis minu igapäevane arsenal näha. Okei, kõike päris iga päev ei ole vaja kasutada, aga kuna piisavalt tihti ja need tõesti aitavad, panin need siia ka kenasti pildile. Alloleval pildil siis mina tunnike tagasi nii, nagu jeesus mind siia ilma lõi. Või allah, või muu taevaisa, või minu vanemad või mis iganes variant kellelegi sobib. Mul sõbranna just naeris, et ma kõlan alati postitustes nagu paduusklik, aga ma tegelt ei ole, mulle lihtsalt meeldib sõna taevaisa… Igatahes, selline ma olen. Juuksed tahaks pesu ja nägu tahaks meiki, aga käraks häda pärast nii kah.

Kui kogu see kupatus näkku ja pähe saab, siis on tulemus selline, kõlbab rahva sekka minna küll.

Esiteks Maximast ostetud niisked salfakad. Maksavad üldiselt 0.99€ euri, aga mõnikord alega isegi 0.75€. Ei ole vist asja, mida ma nendega ei teeks. Laste kleepuvate käte puhastamisest, kuni tagumendi pühkimiseni. Kodus tõmban nendega tolmu ja puhastan lauamatte, mida lapsed läbustavad ja endal puhastan nägu kah. Jõudsime lõpuks sinna ilukategooriasse. Mul on olnud neid “päris” meigi eemaldamiseks mõeldud salfakaid ka, aga minu meelest töötavad need sama hästi ja on mitu korda odavamad, seega olen nende peale jäänud. Isegi ripsmeka võtavad suurema hõõrumiseta maha, seega mina olen rahul.

Lõhna olemasolu pildilt ei tuvasta, aga see on tõesti ÜLI hea parfüüm, mille hinnaks on ainult 20,90€ (LINK). Tegemist on Lanvini lõhnaga, milleni ma ise jõudsin tänu lugejale. Nimelt kiitis keegi kommentaariumis enda sirelilõhnalist parfüümi ja mina, suure sirelifännina, tahtsin ka. Kahjuks lugeja soovitatut sai vaid kuskilt kataloogist tellida, mida mul ei ole ja see tundus nii keeruline, mistõttu ma googeldasin edasi, et milliseid sirelilõhnalisi variante veel eksisteerib. Jõudsin omadega leheni, kus saad otsingusse panna soovitud lõhnanoodi ja leht ise pakub sulle erinevaid variante – SEE lubas, et Eclat d’Arpege Lanvin on just see, mida ma tahan. Ma ei pidanud pettuma, ongi! Ma peale tellimuse esitamist veel mõtlesin, et äkki oleks pidanud Elizabeth Ardeni White Tea võtma, sest ma leidsin kodust selle testeri ja see on ka üli hea, mida võin ka soovitada. Aga see on pea 12€ soodsam ja täna räägime soodsast ja heast. Seega just see on hetkel mu lemmikparfüüm, mille kohta olen ka palju komplimente saanud.

Järgmine toode on pärit Lushist ja ma olin pikalt kahe vahel, et kas see on odav või mitte. 9€ maksis, aga arvestades, et see nii kaua kestab ja tõesti aitab, siis panen ta ikka siia listi kah. Mul endal lähevad huuled nii tihti kuivaks ja kooruvad, siis ma hakkan neid närima ja lõpuks näen välja nagu mul poleks poolt nägu. See aga lõhnab (ja maitseb) mega hästi ja koorib nii mõnusalt huuled ära, et saaks kenasti huulepulka kasutada. Mulle meeldivad väga matid huulepulgad, kuid nende kandmiseks peavad huuled üsna korras olema, muidu on kole. Samas ehk oleks veel soodsam lihtsalt suhkru ja mee seguga plätserdada, see ju puhta tasuta. Mugavus maksab ka midagi ja kes ise seda segu kokku keerata ei viitsi, siis see Lushi koorija on tõesti hää.

Kuivšampoon on minu sahtlist asendamatu toode. Kes ennnast ikka pesta tahaks… Mul lähevad juuksed nii ruttu luduks ja veits rasvaseks, et ma peaks teoorias iga päev pead pesema, aga ma ei taha. Seega olen alati teisel päeval kuivšampooni kasutanud, et inimene olla. Ma olen neid igasuguseid kasutanud, aga lõpuks jõuan ikka Batisteni tagasi, maksab alla viieka (LINK). See lihtsalt on minu meelest nii hea survega ja koostidega, et tõesti visuaalselt on juuksed puhtamad ja kohevamad. Kuigi see konkreetne sobib eriti hästi heledatele juustele, ma pean natsa harjaga üle käima, et juuksed hallikad ei oleks. Aga mulle nii meeldib ja ostan endale ikka ja jälle uue, olenevalt sellest, mida Selveris parasjagu saada on.

Erinevaid ripsmekaid olen ma ka küll ja veel proovinud, aga kui rääkida tavalistes poodides müüdavatest tuššidest, siis just see Lash Sensational on kõige kindlam valik. Ainuke asi, et mida kauem sa seda kasutad, seda paremaks see läheb 😀 Imelik, aga nii on. Mul nüüd mingi nädal kasutuses olnud ma olen sellega rohkem kui rahul. Maksab 7.90€ (LINK).

Nagu ma ütlesin, mulle meeldivad matid huulepulgad. Ma olen oma klassikalist punast Adenit siin nii palju kiitnud, et ma mõtlesin midagi uut näidata. Nimelt otsisin ma ammu endale nude huulepulka ja olin valmis isegi kuskilt mingi 25€ eluka ostma, aga see kadus postis ära ja sain raha tagasi. Siis leidsin Dermosili kodukalt ühe vaid 4.90€ eest ja proovisin järele. I love it, ausalt! Ta pole päris 100% nude, aga selline pruunikas, punakas, minu huuletooniga üsna sarnane, seega mulle meeldib ja sobib.

Milline glamuurne tootepilt, eks? Ma olen topsikese kaane kuskile sahtlisse lohakile jätnud ja kuna selle posti kirjutamine on sahtli koristamisest eespool, siis leppige palun selle pildiga. Tegu on ArtDeco kulmupuudriga, mille ma sain umbes poolteist aastat tagasi ja nagu näha, jätkub teda veel vähemalt viieks. Toon number viis, maksab Kaupsis praegu 4.70€.

Beautyblenderid on RÖÖVIMINE! Reaalselt ma ei saa aru, miks nad maksavad mingi 17-18€ ja kui sa mõtled, et oleks nagu seda väikest nuustikut pesta ka vaja, siis saab osta selleks mingi hirmkalli seebi, et kombo saab kätte u 22€ eest (leidsin siit). Päriselt, mina, kui tavakasutaja, ütlen et see on röövimine ja super lamp.

Minu meigikäsn on Iluversumist, maksab 3.90€ (LINK) ja teeb oma töö sama hästi ära. Ma tean, sest mul on päris BB ka ja see on minu jaoks TÄPSELT sama. Spets puhastusseep? Pfff, seep-shmeep! Ma kasutan hetkel suvalist hotellist kaasa võetud seepi 😀 Sobib iga suvaline seep, et nuustik puhtaks läheks, minu oma läks tänasel pesul katki, peabki suvalise uue sebima. Aga miks seep? Ma enne ka proovisin vedelseebiga puhastada, aga kunagi ei saanud 100% puhtaks, siis Maigret õpetas, et kergelt voolava vee all vaikselt hõõrud seda seebi vastu ja läheb puhtaks. Läheb ka!

Mu eelmine jumekas oli ka soodne, jälle Selverist mingi Catrise’i toode. Muidu hea katvusega, aga kohutavalt kuivatas nahka. Ma muidu kasutan asjad ikka lõpuni, aga no nii hakkas häirima, et vahetasin jumeka kohe välja. Päikse käes ju kohe näha, kuidas nahk ketendab kuskil, isegi kui niisutavat kreemi all kasutasin. Nüüd kasutan hoopis Max Factory jumekat ja see on palju mõnusam. Katab sama hästi, aga niisutab nahka ja ei jäta jumestust… kuivaks. Minu kombineeritud nahale sobib idekalt, hind ka vaid 11.90€ (LINK).

Lõpetuseks midagi neile, kes on hädas ohatistega nagu mina. Üks jumalik lugejas soovitas mulle seda huulebalsamit ja kuigi see haiseb ja maitseb nagu vana tagumik, siis see ausalt AITAB. Ohatis kadus kiiremini ja katkine koht paranes pea ühe ööga. Ma ei saaks olla õnnelikum! Maksab 5.90€  ja iga senti väärt!

Vot, selline on siis minu soodne ilutavaar. Kui mõtled, et tahaks ka midagi proovida, siis kui see midagi on saadaval Iluversumis, siis saad koodiga mallukas15 lausa 15% allahindlust. Arvestades, et kõik tooted niigi hea hinnaga, siis saab koodiga kohe ERITI soodsalt ilukraami.

Rääkige, mis on teie iluarsenalis miski, mis on hea hinnaga ja tõesti ka hea toode. Lisaks võite teada anda, mis teile kõige rohkem huvi pakkus minu listist, sest ühele teist saadab Iluversum üllatuskoti Malluka lemmiktoodetega 🙂 Kes tunneb huvi soodsate ilutoodete vastu, võivad olla ka nende FBi sõpsid (NÄE, SIIN!), aga see osa kohustuslik ei ole!